top of page
22.png

Ubezpieczenie podróżne

W ubezpieczeniu podróżnym otrzymasz pomoc, jeśli w czasie podróży zachorujesz lub przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek. Ubezpieczenie rozpoczyna się od momentu wyjścia z domu do momentu powrotu z podróży. Polisa chroni również w przypadku nagłego zachorowania na COVID-19 w trakcie wyjazdu poza granice Polski. Zakres ubezpieczenia obejmuje Polskę, Europę i świat.

  • Do kogo jest kierowane?

Dla osób chcących zapewnić sobie większy komfort podróżowania. Ubezpieczenie obejmuje, m.in.: zorganizowanie i opłatę pobytu i leczenia w szpitalu; transport z miejsca wypadku do lekarza lub szpitala, a nawet z zagranicy do domu; pomoc tłumacza; opłatę za akcję poszukiwawcza i ratowniczą, wsparcie po powrocie do domu. Dodatkowo ubezpieczenie obejmuje ubezpieczenie bagażu podróżnego, rezygnację lub skrócenie wyjazdu oraz OC w życiu prywatnym.
 

  • Kiedy może się przydać?

 

Ubezpieczenie podróżne obejmuje ochroną nie tylko wyjazdy indywidualne i rodzinne, lecz także grupowe (np. kolonie, obozy, pielgrzymki),  zapewnia ochronę do 48 godzin po zakończeniu okresu ubezpieczenia w razie awarii środka transportu lub wypadku komunikacyjnego, odwołania lub opóźnienia np. pociągu, samolotu (czy innego środka transportu publicznego) z powodu złych warunków atmosferycznych, strajku linii lotniczych.

bottom of page