top of page

Zaufani partnerzy

PZU SA

PZU jest największym w Polsce ubezpieczycielem działającym na rynku ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych. Kontroluje ponad 1/3 rynku, który jest mierzony wartością składki przypisanej brutto.

Posiada niekwestionowaną pozycję lidera rynku ubezpieczeń w Polsce, zarówno z punktu widzenia skali działalności (liczby klientów, sieci dystrybucji, oferty produktowej), jak i osiąganej rentowności. Rozbudowana sieć PZU oraz obecność w kanałach online umożliwia wszystkim klientom, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, łatwy dostęp do produktów firmy. PZU jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.

ERGO Hestia SA

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi.

Rocznie zapewnia ochronę zarówno ponad 3 milionom klientów indywidualnych jak też kilkuset tysiącom firm
i przedsiębiorstw. Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA

TU InterRisk S.A. jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, który ma za sobą blisko 200 lat doświadczenia.
W skład Grupy wchodzi około 50 firm, które działają na obszarze 30 krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Z usług koncernu korzysta ponad 22 mln klientów, którzy zaufali stabilności oraz eksperckiej wiedzy w zakresie ochrony ubezpieczeniowej.

 

Na polskim rynku ubezpieczeniowym funkcjonuje od 1993 roku. Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak
i małych i średnich firm oraz korporacji. Wśród szerokiego wachlarza produktów znaleźć można ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń SA

Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce, której głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – austriacki koncern ubezpieczeniowy.

 

Towarzystwo dąży do bycia liderem technologicznym oraz pierwszym wyborem pracowników, klientów i partnerów biznesowych, co potwierdzają liczne nagrody, m.in wyróżnienie europejskim tytułem National Winner w kategorii The Digital Technology Award. Compensa została również zauważona jako firma odpowiedzialna społecznie i otrzymała tytuł „Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” za kampanię społeczną „Bezpieczna Autostrada”. Towarzystwo oferuje pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i życiowych, przygotowanych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla dużych firm. 

TU Europa SA

Europa Ubezpieczenia jest obecna na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 25 lat.
Współpraca z kilkunastoma bankami, firmami leasingowymi oraz dziesiątki kontraktów w sektorze finansowym
i affinity spowodowały, że produkty Europa Ubezpieczenia dotarły już do kilku milionów osób.

Europę Ubezpieczenia tworzą Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. Większościowymi akcjonariuszami są HDI International AG i Meiji Yasuda Life Insurance, które należą do światowej czołówki sektora ubezpieczeniowego. Korzystanie z know-how globalnych firm stanowi gwarancję stabilności oraz długoterminowej współpracy.

AXA Inter Partner Assistance SA

axa_logo_solid_rgb.jpg

AXA Partners to część globalnej firmy ubezpieczeniowej AXA, która oferuje specjalistyczne ubezpieczenia korporacyjne związane z zabezpieczeniem finansowania dla podmiotów działających w niemal wszystkich branżach gospodarki, ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, zdrowotne, na życie i wiele innych.

AXA Partners od 28 lat działa na polskim rynku, wdrażając projekty ubezpieczeniowe w modelu „marketing affinity”, w których partnerzy stają się pośrednikami oferowanych przez nas usług ubezpieczeniowych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie AXA Partners jest w stanie sprostać oczekiwaniom partnerów oferując im rozwiązania idealnie dostosowane do ich potrzeb, czego przykładem może być, przygotowany we współpracy z Alior Leasing, produkt Alior Truck Assistance.

W grupie AXA Partners w Polsce funkcjonują obecnie 4 spółki: Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce, Inter Partner Assistance Polska sp. z o.o. oraz oddziały AXA France VIE i AXA France IARD. Wszystkie one są dedykowane określonym działom i grupom ubezpieczeń

TUiR Warta SA

warta_logo_podstawowy_CMYK.jpg

 

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. powstało w 1920 r. Od tego czasu kreuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. Jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Oferta Warty kierowana jest do bardzo szerokiej grupy Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Firmom działającym w różnych branżach Warta oferuje specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, zgodną ze światowymi standardami. Warunki ubezpieczenia konstruowane są indywidualnie, dzięki czemu są dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Kompleksowa oferta może chronić mienie, działalność oraz finanse firmy. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych. 

Helvetia Global Solutions Ltd

AL_UB_350_350_HELVETIA.png

Helvetia Global Solution Ltd., zarejestrowana w Księstwie Lichtensteinu, upoważniona do działania na terenie Polski na mocy porozumienia o wolnym handlu i wspólnym rynku EOG (Europejski Obszar Gospodarczy).

 

Towarzystwo prowadzi działalność w sektorze ubezpieczeń na życie, majątkowych i reasekuracji dla ponad 7 mln klientów. Jej działania na rynku ubezpieczeń przyczyniły się do odznaczenia ratingiem „A” w renomowanym zestawieniu Standard & Poor's Rating Services. Jest silnie spozycjonowana w Europie, m.in. w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech,
a w Szwajcarii jest liderem na rynku ubezpieczeń.

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

AL_UB_350_350_LINK4.png

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszym w kraju ubezpieczycielem oferującym ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. 

Oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne. Oferta sprzedażowa jest dostępna i skierowana do każdego kierowcy w Polsce. Dzięki temu ceny ubezpieczeń oferowane przez LINK4 są często niższe niż w tradycyjnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymał certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. W 2022 roku  pakiet OC w LINK4 zdobył 1. miejsce w rankingu ubezpieczeń samochodu „Gazety Bankowej", w którym wzięto pod uwagę zakres i korzyści wynikające z polisy rozszerzonej o pomoc assistance.

bottom of page