top of page
4.png

Ubezpieczenie sportowe

Ubezpieczenie sportowe oferuje pomoc dla sportowców, którzy uprawiają sport amatorsko, wyczynowo lub zawodowo, trenerów oraz innych osób związanych ze sportem. Ubezpieczenie oferowane jest indywidualne lub grupowo, np. dla członków klubów sportowych, fundacji i stowarzyszeń. Pomożemy Ci, jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek nie tylko podczas uprawiania sportu, ale też w każdej innej sytuacji życiowej.

  • Do kogo jest kierowane?

 

Ubezpieczenie sportowe przygotowane jest z myślą o realizacji sportowych pasji i zainteresowań. Oferta skierowana jest do osób uprawiających sport rekreacyjnie jak również zawodowo. Ubezpieczenie obejmuje, m.in.: zdrowie i życie swoje, a także osób bliskich, w tym pełną ochronę podczas uprawiania sportu dla osób aktywnych prywatnie i zawodowo oraz pomoc centrum alarmowego przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo ubezpieczenie obejmuje bagaż podróżny(np. odzież i inne przedmioty osobiste, wózki dziecięce, sprzęt fotograficzny), sprzęt sportowy oraz OC w życiu prywatnym.

  • Kiedy może się przydać?

 

Ubezpieczenie sportowe obejmuje prywatne i służbowe podróże zagraniczne. Pokrywa m.in. koszty leczenia, ratownictwa i transportu medycznego. Możesz ubezpieczyć sprzęt sportowy od zdarzeń losowych, rabunku lub kradzieży. Ubezpieczenie daje również możliwość otrzymania zwrotu kosztów karnetów lub kursów sportowych niewykorzystanych z powodu nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. W ramach ubezpieczenia można również rozszerzyć ochronę o następstwa wypadków związanych z uprawianiem ryzykownych i ekstremalnych dyscyplin sportowych, a także związanych z zawodowym lub zarobkowym uprawianiem sportu.

bottom of page