top of page
AL_UB_O_NAS_740_940PIX.jpg

AL Finance sp. z o.o. działa na rynku od 2016 roku. Jesteśmy multiagencją, która zdobyła doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi, jak Alior Leasing oraz największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Nasza wyjątkowa perspektywa sprawia, że jesteśmy liderem usług pośrednictwa finansowego, który oferuje kompleksowe i szerokie portfolio produktów w zdigitalizowanych procesach sprzedaży. 

Wzajemny szacunek, wsparcie w każdej sytuacji, umiejętność dostosowania się do realiów rynku – to wartości, które określają nasze podejście do biznesu oraz naszą relację z nowymi, jak i wieloletnimi klientami. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu są gwarancją sprawnej i skutecznej obsługi.

 

Kompetencje naszych pracowników potwierdzają stosowne egzaminy, certyfikaty oraz cykliczne szkolenia.
 

Jak wygląda współpraca z AL Ubezpieczenia?

KLIENT.jpg

Zbadanie potrzeb ubezpieczeniowych

Pierwszym etapem naszej współpracy będzie identyfikacja potrzeb klienta oraz analizy jego oczekiwań, co pozwoli nam na stworzenie odpowiedniej oferty – skrojonej zgodnie ze wszystkimi wymaganiami, dostosowanymi do zmiennych nawyków konsumenckich. 

DOSWIADCZENIE.jpg

Dobór odpowiedniej oferty 

Nasz doświadczony zespół zawsze doradzi
i przygotuje najkorzystniejszą ofertę, dostosowaną do Twojej sytuacji. Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby pod kątem oferty oraz możliwości finansowych.  

OBSLUGA_WAS.jpg

Profesjonalnej obsługi klienta

Zawsze staramy się, abyś czuł komfort i wiedział, że oddałeś sprawę swojego ubezpieczenia w ręce profesjonalistów. Dbamy o każdy szczegół związany z zapewnieniem kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej i oferujemy pomoc w obsłudze już zawartej polisy. Nasz zespół będzie Cię wspierał w przypadku nawet najmniejszego problemu. 

Co mówią nasi Partnerzy?

"AL Finance bardzo dynamicznie rozwija się pod względem sprzedaży produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. W swoim obszarze działalności obejmującej zarówno proces zawierania umów ubezpieczenia, jak i obsługi posprzedażowej, multiagencja cechuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. (...) Możemy z przekonaniem polecić AL Finance do współpracy oraz jako Agenta produktów Grupy
PZU SA dla wszystkich Klientów szukających ochrony ubezpieczeniowej ."
 - PZU S.A.
ZPF.png
Jesteśmy Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, skupiającego kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw rynku finansowego w Polsce. Więcej informacji: www.zpf.pl
bottom of page