top of page
Uruchomienie Development Team

AKTUALNOŚCI     |     18.05.2023

​AL Ubezpieczenia wdroży platformę e-learningową 
we współpracy z Berg System

Multiagencja AL Ubezpieczenia nawiązała współpracę z Berg System w celu wdrożenia platformy e-learningowej, zapewniającej zgodność z przepisami KNF i rozwijającą umiejętności pracowników.

Multiagencja ubezpieczeniowa z grupy Alior Leasing podjęła współpracę z Berg System celem wprowadzenia platformy e-learningowej Berg Intranet. Inicjatywa ma pomóc w spełnieniu wymogów Komisji Nadzoru Finansowego dotyczących szkoleń zawodowych zgodnie z ustawą o dystrybucji ubezpieczeń.

 

Berg Intranet umożliwia łatwe przeprowadzanie szkoleń dla pracowników poprzez dedykowane materiały,  śledzenie postępów i wystawianie zaświadczeń o ukończeniu kursów. Wdrożenie wspomnianej platformy przyczyni się do centralizacji wiedzy w firmie, ułatwiając nie tylko komunikację, ale również przepływ dokumentów między różnymi oddziałami i poziomami organizacji.

 

W ramach platformy użytkownicy będą mieli dostęp do bazy wiedzy zawierającej kluczowe informacje takie jak: pisma, zarządzenia, wzory i procedury, a także broszury produktowe i kontakty. Dzięki temu pracownicy będą mieć łatwy dostęp do potrzebnych zasobów, co przyczyni się do efektywnej pracy i sprawnemu funkcjonowaniu firmy.

 

AL Ubezpieczenia to dynamicznie rozwijająca się multiagencja, która funkcjonuje na rynku od 2016 roku. Zdobyła doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi, takimi jak Alior Leasing oraz największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Multiagencja oferuje szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych. Koncentruje się na zdigitalizowanych procesach sprzedaży zapewniając wysoką jakość obsługi klienta.   

 

Berg System tworzy systemy CRM dla średnich i dużych zespołów sprzedażowych. Dostarcza ponadto narzędzia pozwalające spełniać wymogi prawne względem nie tylko szkoleń IDD, ale również RODO czy APK. Berg Intranet z dodatkowym modułem e-learningu oferuje rozwiązania ściśle ukierunkowane na potrzeby firm leasingowych, branży ubezpieczeniowej i pożyczkowej, co wykracza poza standardy uniwersalnych platform dedykowanych komunikacji wewnętrznej.

Wprowadzenie systemu Berg Intranet przez AL Ubezpieczenia pozwala na spełnienie regulacji KNF i zapewnienie zgodności z przepisami. Ponadto, umożliwia rozwój umiejętności pracowników oraz utrzymanie konkurencyjności na rynku.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

bottom of page